Luft - Vatten - Olja, 20 bar
Automatisk återfjädrande slangvina. Levereras med slangstopp. Svirveln tål 150 ˚C. Rostfri.
Luft - Vatten - Olja, 20 bar
Automatisk återfjädrande slangvina. Levereras med slangstopp. Svirveln tål 150 ˚C. Rostfri.
| Material | Rostfri |
| Mått LxBxH | 550x300x450 mm |
| Vikt | 21 kg |
| Användningsområde | Luft, Vatten, Olja, Diesel |
| Max tryck | 20 bar |
| Anslutning in | 1" utv. gänga |
| Anslutning ut | 1" inv. gänga |
| Reservdelsnummer svirvel | 8709971 |
| Modell | 9529 |
| Slanglängd | 13 m, 8 m |
| Slangdimension | 20 mm, 25 mm |
| Art nr Svängbart väggfäste | 8709765 |
| Vinda | Utan slang |
| Utförande | Öppen |