Luft - Vatten - Olja, 20 bar
Automatisk återfjädrande slangvina. Levereras med slangstopp. Svirveln tål 150 ˚C.
Luft - Vatten - Olja, 20 bar
Automatisk återfjädrande slangvina. Levereras med slangstopp. Svirveln tål 150 ˚C.
| Material | Målad metall |
| Mått LxBxH | 550x520x540 mm |
| Vikt | 36 kg |
| Användningsområde | Diesel, Vatten, Olja, Luft |
| Max tryck | 20 bar |
| Anslutning in | 1" utv. gänga |
| Anslutning ut | 1" inv. gänga |
| Reservdelsnummer svirvel | 8709971 |
| Modell | 9036 |
| Slanglängd | 25 m, 25 m |
| Slangdimension | 25 mm, 20 mm |
| Art nr Svängbart väggfäste | - |
| Vinda | Utan slang |
| Utförande | Öppen |