Diesel - Luft - Vatten, 10 bar
Slangvinda försedd med ställbara utmatningsarmar. Lätt att placera, även i trånga utrymmen. Kan även takmonteras. Vindan är pulverlackerad och utrustad med returfjäder. Oljebeständig gummislang.
Diesel - Luft - Vatten, 10 bar
Slangvinda försedd med ställbara utmatningsarmar. Lätt att placera, även i trånga utrymmen. Kan även takmonteras. Vindan är pulverlackerad och utrustad med returfjäder. Oljebeständig gummislang.
| Material | Målad metall |
| Mått LxBxH | 613x481x580 mm |
| Vikt | 54 kg |
| Användningsområde | Diesel, Luft, Vatten |
| Max tryck | 10 bar |
| Anslutning in | 1" inv. gänga |
| Anslutning ut | 1" utv. gänga |
| Reservdelsnummer svirvel | 8709986 |
| Modell | BGL102525GO |
| Slanglängd | 25 m |
| Slangdimension | 25 mm |
| Art nr Svängbart väggfäste | - |
| Vinda | Med slang |
| Utförande | Öppen |