Luft, 15 bar
Slagtåligt plasthölje, svängbart väggfäste & slang av Polyuretan.
Luft, 15 bar
Slagtåligt plasthölje, svängbart väggfäste & slang av Polyuretan.
| Material | Plast |
| Mått LxBxH | 420x390x230 mm |
| Vikt | 5,6 kg |
| Användningsområde | Luft |
| Max tryck | 15 bar |
| Anslutning in | 3/8" inv. gänga |
| Anslutning ut | 3/8" utv. gänga |
| Reservdelsnummer svirvel | - |
| Modell | 821 300 |
| Slanglängd | 15 m |
| Slangdimension | 10 mm |
| Art nr Svängbart väggfäste | ingår |
| Vinda | Med slang |
| Utförande | Kapslad |