Luft - Vatten, 20 bar
Kapslade vindor med pu-slang utrustade med returbroms för kontrollerad inrullning. Levereras med svängbart väggfäste.
Luft - Vatten, 20 bar
Kapslade vindor med pu-slang utrustade med returbroms för kontrollerad inrullning. Levereras med svängbart väggfäste.
| Material | Målad metall |
| Mått LxBxH | 350x175x287 mm |
| Vikt | 5 kg |
| Användningsområde | Vatten, Luft |
| Max tryck | 20 bar |
| Anslutning in | 8 mm slang |
| Anslutning ut | 1/4" utv. gänga |
| Reservdelsnummer svirvel | 8700476 |
| Modell | MNPS200812 |
| Slanglängd | 12 m |
| Slangdimension | 8 mm |
| Art nr Svängbart väggfäste | ingår |
| Vinda | Med slang |
| Utförande | Kapslad |