Olja - Luft - Vatten, 60 bar
Kapslad slangvinda med oljebeständig slang.
Olja - Luft - Vatten, 60 bar
Kapslad slangvinda med oljebeständig slang.
| Material | Målad metall |
| Mått LxBxH | 520x175x427 mm |
| Vikt | 20 kg |
| Användningsområde | Luft, Vatten, Olja |
| Max tryck | 60 bar |
| Anslutning in | 1/2" utv. gänga |
| Anslutning ut | 3/8" utv. gänga |
| Reservdelsnummer svirvel | 8700065 |
| Modell | MC601210 |
| Slanglängd | 10 m |
| Slangdimension | 13 mm |
| Art nr Svängbart väggfäste | 8709018 |
| Vinda | Med slang |
| Utförande | Kapslad |