Oxygen - Acytylen, 20 bar
Komplett gasvinda, pulverlackerad med tvillingslang. Den öppna modellen ger bra kontroll på hur slangen vindas upp. Armarna till utloppet kan ställas i tre olika lägen.
Oxygen - Acytylen, 20 bar
Komplett gasvinda, pulverlackerad med tvillingslang. Den öppna modellen ger bra kontroll på hur slangen vindas upp. Armarna till utloppet kan ställas i tre olika lägen.
| Material | Målad metall |
| Mått LxBxH | 460x230x447 mm |
| Vikt | 25 kg |
| Användningsområde | Oxygen - Acytylen |
| Max tryck | 20 bar |
| Anslutning in | 10 mm slang |
| Anslutning ut | 8 mm slang |
| Reservdelsnummer svirvel | - |
| Modell | OSV200815 |
| Slanglängd | 15 m |
| Slangdimension | 2 x 8 mm |
| Art nr Svängbart väggfäste | 8709225 |
| Vinda | Med slang |
| Utförande | Öppen |