K400 Oljemätare digital
För anslutning till befintlig pistol eller på ett rörsystem.
K400 Oljemätare digital
För anslutning till befintlig pistol eller på ett rörsystem.
| Mått LxBxH | 91x732x79 mm |
| Vikt | 05 kg |
| Kapacitet | 1-30 lmin |
| Arbetstryck max | 70 bar |
| Användningsområde | Olja, Diesel, Glykol |
| Anslutning inlopp | 12" inv gänga |
| Anslutning utlopp | 12" inv gänga |
| Mätnoggrannhet | - 05% |
| Batteri | 2 x AAA |