Trycklufttankar galvaniserade
Tankarna levereras med armatursats inkl. dränering. Certifikat på säkerhetsventil medföljer. Godkänd enligt direktiv 97/23 annex VII kategori IV modul B+D CE-klassad.
Trycklufttankar galvaniserade
Tankarna levereras med armatursats inkl. dränering. Certifikat på säkerhetsventil medföljer. Godkänd enligt direktiv 97/23 annex VII kategori IV modul B+D CE-klassad.
| Vikt | 210 kg |
| Max tryck | 11 bar |
| Volym | 900 liter |
| Dimension C | 3/4" R |
| Dimension H | 200 mm |
| Dimension H tot | 2213 mm |
| Dimension a-b | 2" R |
| Dimension v-s | 1 1/4" R |
| Dimension I | 800 mm |
| Dimension m | 1800 mm |