Samtliga luftbehållare är utvändigt målade.
De stående tankarna levereras med armatursats.
Samtliga luftbehållare är utvändigt målade.
De stående tankarna levereras med armatursats.
| Vikt | 90 kg |
| Max tryck | 11 bar |
| Volym | 270 liter |
| Dimension A | R1" |
| Dimension B | R" |
| Dimension C | - |
| Dimension D | R3/8" |
| Dimension E | - |
| Dimension DY | 500 mm |
| Dimension H | 1638 mm |