(Luftförbrukning per nit)
(Luftförbrukning per nit)
| Vikt | 2,8 kg |
| Varvtal | - v/min |
| Slagminut | - |
| Vibration | - m/s |
| Ljudnivå | - dB |
| Anslutningsgänga | 1/4" |
| Slangdiameter minsta | 10 mm |
| Luftförbrukning max | 1,7 l/min |
| Längd total | 164 mm |
| Chuckkapacitet | - mm |
| Luftförbrukn genomsnittlig | - l/min |
| Slag/minut | - |