Planslipmaskin, perfekt för att forma och jämna stora platta ytor. Slipplattans dimensioner 70x445 mm.
Planslipmaskin, perfekt för att forma och jämna stora platta ytor. Slipplattans dimensioner 70x445 mm.
| Vikt | 3,0 kg |
| Varvtal | 3000 v/min |
| Vibration | 13,7 m/s |
| Effekt | - hk, - kW |
| Ljudnivå | 84,7 dB |
| Anslutningsgänga | 1/4" |
| Slangdiameter minsta | 10 mm |
| Luftförbrukning max | 255 l/min |
| Längd total | 445 mm |
| Luftförbrukn genomsnittlig | 226 l/min |
| Spindelgänga | - |
| Slipplattans dimensioner | 70x445 mm |