Passar till:
Attack 601
Attack 602
Attack 603
Attack 604
Passar till:
Attack 601
Attack 602
Attack 603
Attack 604
| Mått LxBxH | 331x400x378 mm |
| Vikt | 17 kg |
| Varvtal | 1400 v/min |
| Arbetstryck | 10 bar |
| Fri avgiven luftmängd | 480 l/min |
| Erfoderlig motoreffekt | 5,5 hk |
| Remskiva diameter | 393 mm |
| Spår i remskivan | 1 A spår |