Passar till:
Rocky 300
Attack 351
Passar till:
Rocky 300
Attack 351
| Motor | 2,5 hk |
| Mått LxBxH | 425x330x300 mm |
| Vikt | 25 kg |
| Varvtal | 1450 v/min |
| Elanslutning | 400 V |
| Arbetstryck | 10 bar |
| Motorskydd | Ja |
| Direktkopplad | Ja |
| Oljefri | Nej |
| Fri avgiven luftmängd vid 6 bar | 210 l/min |